آنچه باید در مورد دکتر فرشاد نامداری بدانید ...

دکتر فرشاد نامداری مقطع پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذراند و با توجه به علاقه خود در همان سال های ابتدایی دانشجویی به رشته اورولوژی, پایان نامه خود را در مقطع پزشکی عمومی در حیطه اورولوژی انتخاب و با نمره بالا از آن دانشگاه فارغ التحصیل شد.

پس از ان بعد از اتمام دوره دکتری عمومی خود بطور مستقیم بعد از موفقیت در امتحان تخصص در رشته اورولوژی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.

ایشان در دوران رزیدنتی خود از دانشجویان ممتاز دانشگاه تهران بوده بطوری که بعد از موفقیت در امتحانات ارتقا اورولوژی عنوان رزیدنت ممتاز دانشگاه تهران را کسب نمود. سپس به عنوان دانشجوی ممتاز و نفر اول امتحانات پره بورد از این دانشگاه فارغ التحصیل شد و پس از ان در امتحانات بورد تخصصی عنوان نفر دوم کشوری بورد اورولوژی را کسب نمود. پس از آن به دلیل علاقه علاوه بر کار طبابت به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه در کار تدریس دانشجویان نیز مشغول شدند. سپس بعد از موفقیت در ازمون فلوشیپ فوق تخصصی در رشته پیوند کلیه در دانشگاه تهران، با موفقیت این دوره را به اتمام رساندند و موفق به اخذ مدرک فوق تخصصی پیوند شدند.

تالیفات ایشان علاوه بر 36 مقاله در مجلات خارجی و 5 مقاله در مجلات داخلی شامل ترجمه 8 جلد کتاب اورولوژی می باشد.

پروانه طبابت

تهران، خیابان ولیعصر (عج)، 300 متر پایین تر از ونک و بالاتر از پل همت، بن بست سید الشهدا (ع)، ساختمان رهام پلاک 8 واحد 1

02188776801 و 09107585358